Білявий NORCO Charger 2011

Расскажи всем о своем велосипеде

Сообщение 05 июл 2011, 12:04



Аватар пользователя
skver
А у нас есть ХАЛК
40 [ ? ]
 
Сообщений: 3037

Сообщение 05 июл 2011, 12:28

Сквер сколько весят хуриканы ты не задумывался??? Дубовее и тяжелее резины трудно найти.

А стираются быстро если тормозить юзом, любая резина :)

I am man!!! Well, nobody's perfect!
Аватар пользователя
Maxud
Darth Vader
32 [ ? ]
 
Сообщений: 3744

Сообщение 05 июл 2011, 12:44



А с салом, налей, кум!
Аватар пользователя
Gornostai
Завхоз
 
Сообщений: 11833

Сообщение 05 июл 2011, 12:48



А с салом, налей, кум!
Аватар пользователя
Gornostai
Завхоз
 
Сообщений: 11833

Сообщение 05 июл 2011, 13:27

Красунчик de rosa :son-ce: .
На рахунок гуми - до харікейна стояла кенда кобра. Купувала її для "спробувати напівслік".
Загалом задоволена залишилася (жодного падіння, проколу, лише на камінні вела себе трохи непередбачувано), але при моєму кілометражі (1000-1200 км/міс) вистачило її на 2 місяці :-) .
Змінювати покришки кожні два місяці якось трохи занудно, вирішила встановити харікейни, оскільки обіцяють, що вони більш довговічні.
До речі, зиму від`їздила на MAXISS Larsen TT, чудово тримали за снігу, але відносно швидко стираються.

"Шишки правят миром!" (С)
Аватар пользователя
Ulasenko
4 [ ? ]
 
Сообщений: 79

Сообщение 19 авг 2011, 12:47

Змінила сідло на prologo scratch pro. Поки що проїхала лише 20 км, ніби зручне.
На вихідних планую повноцінний тест драйв на 100+ км.



Якщо підійде - зміню на біле :son-ce:.

Експериментувала з довжиною і положенням виносу, поки що зупинилася на такому варіанті:



Виглядає жахливо : nose : , але відразу пиляти шток не хочу, поїзджу так кілька тижнів.
Якщо сподобається - буду різати :du_el: .

"Шишки правят миром!" (С)
Аватар пользователя
Ulasenko
4 [ ? ]
 
Сообщений: 79

Сообщение 19 авг 2011, 13:42

мне кажется что при такой заполненности руля и выноса всякими приборами и полезностями, нет разницы в его цвете...
ДА и еще, по фотографии кажется что тормозная ручка задрана вверх, что может быть не безопасным при езде на крутых спусках, скажем так когда ехать вниз с крутой горы, придется выбирать между нормальным торможением и хорошо удерживать руль в руках.
Вывод такой, надо подумать над эргономикой... кое что выставить правильно, а кое что совместить...

I am man!!! Well, nobody's perfect!
Аватар пользователя
Maxud
Darth Vader
32 [ ? ]
 
Сообщений: 3744

Сообщение 19 авг 2011, 15:02



А с салом, налей, кум!
Аватар пользователя
Gornostai
Завхоз
 
Сообщений: 11833

Сообщение 19 авг 2011, 16:34

Максим, я налаштовувала гальмівні ручки під себе (не забувай, що в тебе і в мене дуууже різні долоні :ig_ro_ki: ).
Якщо ж встановити ручки нижче (як це було спочатку), дуже проблематично до них дотягнутися :du_ma_et: .
На рахунок заповненості керма - були думки придбати комп`ютер і пульсометр в одному корпусі, але це, по-перше, досить недешеве задоволення (велосипед все таки любительський, більше 1300 км/місяць я не проїзджаю і в гонках участі не беру :nez-nayu:), по-друге, звужує коло використання (оскільки приглядаю шосер, доведеться туди теж купувати такий девайс; та і на пробіжці пульсометр не зайвий).

"Шишки правят миром!" (С)
Аватар пользователя
Ulasenko
4 [ ? ]
 
Сообщений: 79

Сообщение 19 авг 2011, 16:36

я сказал что так кажется по фото, Дима меня убедил и так...

I am man!!! Well, nobody's perfect!
Аватар пользователя
Maxud
Darth Vader
32 [ ? ]
 
Сообщений: 3744

Пред.След.

Вернуться в Мой байк

Кто онлайн на велофоруме?

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 3

cron