Белокурый Orbea

Расскажи всем о своем велосипеде

Сообщение 02 мар 2011, 16:26

Велокар`єра моя відновилася у квітні 2010 зі стального Author Trophy SX 17,5".
Оскільки велосипед був перший - при покупці ніхто дуже не заморочувався. їде - і чудово.
Вистачило мене на 3 тижні, протягом яких дали про себе знати всі "прєлєсті" такого вибору: вага велосипеда, глючні переклюки, не мій розмір рами. ще й підсиділка жила своїм життям.
Потім були муки вибору, досить обмежений бюджет, роздуми, поради, сукупність чого дала наступний результат:
Orbea Sport Dakar 16"

Комплектація

Рама - MTB SPORT. Чудова геометрія, рама коротка, зручна, як на мене.
Вилка - RST GILA 100 mm. Хотіла змінити взимку, але восени завезла її таки на ТО. І о чудо! Виявилося, що вилка таки працює. Поки змінювати не збираюся, може через рік (після зміни гальм і вілсетів).
Система - PHAETON 150 24x34x42 W/PR
Рульова - 1 1/8 AHEAD BLACK
Руль - STEEL MTB RAISED. Змінювався вже двічі, по причині того, що з широким рулем мені зручніше.
Перший раз - у вересні на ABRBIKES, 710 мм, чорний (білого не знайшла).
Вдруге - за місяць на Truvativ 2009 Hussefelt (бо білий : nose : ).
Винос - ORBEA ALU BLACK MATT. Теж був змінений, на короткий білий Truvativ 2009 AKA (по причині кольору і розміру - з коротним виносом мені зручніше).
Широкий руль у поєднанні з короткими виносом зробив велосипед набагато слухнянішим і верткішим.
Манетки - SHIMANO STEF 50. Змінені на Shimano Deore + гальмівні ручки Deore LX (по причині зміни заднього переклюка).
Гальма - ORBEA V-BRAKE BLACK. У серпні були змінені на Shimano Deore. У поєднанні з колодками ВВВ працюють чудово ТТТ.
Задній перемикач - SHIMANO ACERA. Досить непогано відпрацював 5,5К, зараз змінений на Shimano SLX (подарунок :smu:sche_nie: ) .
Передній перемикач - SHIMANO TX50. Працює непогано, але контрастує з іншим обвісом, планую поставити Deore.
Ланцюг - SHIMANO Z8 і Кассета - SRAM PG-830 11-32 8S - пройшли вже 5575 км - зі старим перемикачем працювали непогано, але новий ідеально налагодити не вдалося. Змінені на касету SRAM PG 950, 9х., ланцюг Yaban S9RB, замок BBB BCH-09 Smartlink.
Колеса - HYPNO DP DISC 26 BLACK. Тримаються добре. Поки що рівняти не було потреби.
Покришки - KENDA MTB 26x1.95. Достойна резина, поки що не підводила ні на каменях в Карпатах, ні на мокрому асфальті. За 4000 протектор майже не зношений. На зиму поставила MAXISS Larsen TT і якась CST зі старого велосипеда (вдалий протектор для зими).
Педалі - іх вже змінено було пари 4 (по причині "просто хочу :)-(: "). Останній варіант встановлено майже місяць назад - Crank Brothers Candy X 2009.
Сідло - MATCH LINE. Чудове сідло, але восени його мені стало забагато, та і м`яке занадто, в поєднанні з памперсом працює, як задній аморт :ps_ih: . Зараз змінила на вужче і більш жорстке BBB BSD-08 AnatomicDesign.
Подсидільный штир - ORBEA OC-I.

Аксесуари:
Підфляжник - якийсь SQUAD. Алюмінієвий і біленький.
Комп`ютер - Trek incite 9i . Є думки таки змінити його на бездротовий (бо чорний його кабель псує білі рубашки тросів : nose : ) і з каденсом.
Переднє світло - 2 досить пристойні фари з Китаю + налобний PETZL.
Заднє світло - зараз стоїть LONGUS. Це вже шоста чи сьома. Не приживаються чогось вони у мене :is_te_ri_ka: .
Рожки, крила - Х17.
Рубашки на троси - білі, назву не пам`ятаю, але то значення не має. Важливо, що біліііі :chir_lider: .

"Шишки правят миром!" (С)
Аватар пользователя
Ulasenko
4 [ ? ]
 
Сообщений: 79

Сообщение 02 мар 2011, 16:34

бездротові компи глячать нєподєтскі... а чорні тросики можна пофарбувати :)
з.і. Каденс ІМХО теж безпонтова штука... для серйозного заняття потрібен пульсометр, а для звичайних покатушок - без потреби :)

Я заперечую будь-яку причетність до власних дій!
Добрий фей.Їм веселку,гаджу метеликами.Дорого.
Аватар пользователя
Zuzik
Мельмацьке тріпло
52 [ ? ]
 
Сообщений: 3980

Сообщение 02 мар 2011, 16:36

Кілька фотографій:

Карпати (серпень)



ПДН, Татарка, парк Нивки



Такий вигляд байк має на сьогоднішній день:



"Шишки правят миром!" (С)
Аватар пользователя
Ulasenko
4 [ ? ]
 
Сообщений: 79

Сообщение 02 мар 2011, 16:38



"Шишки правят миром!" (С)
Аватар пользователя
Ulasenko
4 [ ? ]
 
Сообщений: 79

Сообщение 02 мар 2011, 16:40



Спокойствие - это наивысшее проявление силы
Аватар пользователя
SumazvoT
Байк-маньяк
20 [ ? ]
 
Сообщений: 3602

Сообщение 02 мар 2011, 16:41



Я заперечую будь-яку причетність до власних дій!
Добрий фей.Їм веселку,гаджу метеликами.Дорого.
Аватар пользователя
Zuzik
Мельмацьке тріпло
52 [ ? ]
 
Сообщений: 3980

Сообщение 02 мар 2011, 16:51



"Шишки правят миром!" (С)
Аватар пользователя
Ulasenko
4 [ ? ]
 
Сообщений: 79

Сообщение 02 мар 2011, 16:55

о!
А Зюзик уже успел подлизаться ;) плюсиками
Ну...
Велком, шоли к нам ;)

Спокойствие - это наивысшее проявление силы
Аватар пользователя
SumazvoT
Байк-маньяк
20 [ ? ]
 
Сообщений: 3602

Сообщение 02 мар 2011, 17:05



Я заперечую будь-яку причетність до власних дій!
Добрий фей.Їм веселку,гаджу метеликами.Дорого.
Аватар пользователя
Zuzik
Мельмацьке тріпло
52 [ ? ]
 
Сообщений: 3980

Сообщение 02 мар 2011, 17:09



А с салом, налей, кум!
Аватар пользователя
Gornostai
Завхоз
 
Сообщений: 11833

След.

Вернуться в Мой байк

Кто онлайн на велофоруме?

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 10

cron