08.05.2014 По просьбе трудящихся: 8-11 мая на западную Украину

Организовываем, объявляем, регистрируемся, едем.

Сообщение 11 май 2014, 18:53



А с салом, налей, кум!
Аватар пользователя
Gornostai
Завхоз
 
Сообщений: 11833

Сообщение 12 май 2014, 06:41

так, прекращайте!!! :hi_hi_hi: я понимаю, что рассказами от впечатлений о Грузии вы будете "захлёбываться" еще долго, но меня там еще небыло, не тревожте мою детскую психику.

Аватар пользователя
syomka
позитивчик
23 [ ? ]
 
Сообщений: 655

Сообщение 12 май 2014, 08:06

Зависть плохое чувство :-)

Чичи-гага
Аватар пользователя
Vampire
48 [ ? ]
 
Сообщений: 4194

Сообщение 12 май 2014, 08:41

Могу сказать одно: нельзя столько жрать!
За 3 дня +1.

Один раз в этой жизни можно всё
Аватар пользователя
lexx
44 [ ? ]
 
Сообщений: 5453

Сообщение 12 май 2014, 10:18



Не падает только тот, кто боится взлететь.
Аватар пользователя
UnLim
11 [ ? ]
 
Сообщений: 1421

Сообщение 12 май 2014, 10:33

Про їду та її вред... і пользу...

В дєцтві нас учили, що завтрак ззіж сам, обід поділи з другом, а ужин отдай... Добкіну. Кажуть шо січас ця концепція уже устарєла і можна жерти коли захочеться... Ми так і робимо часто... Ото, бува, ззіси цельної овсянки на воді з половиною єжевичної ягоди зранку, та в обід отвєдаєш дикого рису з грибами шіітаке... І цілий день така льогкость во всьом тєлє... Аж поки увечері не вип’єш півтори бутилки водки з двома пачками пільменів. З сметаною разумєється... Ну, це перед Київським тортом і вареннячком... Це в лучшем случає... Бо якшо є якісь гості в домі, то вже після Київського торту якомусь мудрому чоловіку ше вздумається ззісти пару грибочків з банки... На коня, так сказать. Ну і з водкою, да... Бо я ше не стрічав в жизні чоловіка, якому б хотілося маринованих грибочків просто так, без водки... Якщо серед ваших знакомих такі є, то не довіряйте їм ні на секунду і гоніть в шию, бо це люди неіскрєнні і закомплєксовані... Сьогодні він вам їсть грибочки без водки, а завтра встроме ножа ззаді... І це ше харашо якшо – ножа... І після грибочків все починається по новому кругу... Вєчне возвращєніє, як писав Ніцше... А потом встаєш утром і справедливо думаєш: херня воно весь цей здоровий образ жизні... Жреш-жреш ті шіітаке, а воно тіки хуже становиться...

Тому я вас від пізніх вечерь все таки застерігаю... Хоча ісключить їх полностью тоже невозможно, клянусь вам лічним опитом. Десь пару місяців назад, помню, встав я посеред ночі, часа в три, шоб випить стакан холодної води з лаймом... Поліз у шкаф по стакан, а в шкафу лежить “Пряник “Золотоніський” з повидлом”... Та ше при чому і не сам лежить, с...ка, а в акурат коло бутилки “Хеннесі”... То води я так і не попив... А лайм десь к ї...ням закотився за холодільник. Ну і х... с ним. По-моєму він там і досі лежить... Лайм мене вже тоді не інтересував. Бо я сидів і думав важкі думи, шо люди в принципі, злі, жестокі і неінтірєсні... Ну не всі, а тіки ті, до кого мені удалось дозвониться... Жоден, жоден (!!!), пля, не дослухав до кінця як я його уважаю... Сплошна стіна ненависті і непоніманія... Хотя нє, один таки, кажись, найшовся, ну він на той момент уважав мене ше більше чим я його... Ну об’яснить цього вже не міг, бо перейшов в разговорі на упрощонний варіант есперанто (в ньому іспользується тільки фраза “Ммм-м-м”) і я поклав трубку сам...

Ну я пишу вам цей пост не для того, а для того, щоб спеціально іспортить вам вечерній апетіт і врятувать від пару тисяч ненужних калорій.
Автор Chepynoga

Аватар пользователя
syomka
позитивчик
23 [ ? ]
 
Сообщений: 655

Сообщение 12 май 2014, 20:13

еду с утрица на роботу и недоезжая воздухофлотского моста словил Ирпенскую групировку, все такие на позитиве!!!!
Где фото???

Мужчина ночью храпит для того, чтобы защитить свою женщину от бабайки.
Аватар пользователя
alex
11 [ ? ]
 
Сообщений: 1163

Сообщение 12 май 2014, 20:41

Ксю, я тебя умоляю. Ты просто не ела этого бограча из дичины :-)

Чичи-гага
Аватар пользователя
Vampire
48 [ ? ]
 
Сообщений: 4194

Сообщение 13 май 2014, 07:06

Проснулся, а гор и сплошного "ковра" деревьев нет. Да и воздух иной...
Спасибо за потрясающее приключение, друзья!

Аватар пользователя
ArTur
0 [ ? ]
 
Сообщений: 19

Сообщение 13 май 2014, 08:47

Да , хорошо Атдахнули ! Спасибо , Шумер!



-Vado nella legnaia e spacco la legna. E Tu?
Аватар пользователя
usafa
Ябывас
20 [ ? ]
 
Сообщений: 2359

Пред.След.

Вернуться в Покатушки

Кто онлайн на велофоруме?

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 19

cron