Білявий NORCO Charger 2011

Расскажи всем о своем велосипеде

Сообщение 04 июл 2011, 16:58

Оскільки я стаю все більш прихильна до асфальту, захотілося змінити досить м`яку ORBEA на щось більш жорстке.
Майже відразу було вирішено брати GT, але на момент покупки нічого, що б сподобалося, у наявності не було.
А ось норко відразу змусив зрости ЧСС :hi_hi_hi: ... Тому на сімейній раді було вирішено придбати мені норку : nose : .

Рама: 6061 Алюміній, труби переднього трикутника виконані з використанням технології гідроформінга, подвійний баттінг, рульова труба для напівінтегрованої рульової колонки.
Рама відчутно жосткіша, ніж в інших хардтейлах, які мала змогу спробувати, підкорила розміщенням тросиків і зовнішнім виглядом :ba_bo_ch_ka: .

Вилка: RockShox Tora TK, 100 мм – працює пристойно, нарікань поки не маю. Ще не до кінця розібралася зі всіма налаштуваннями, саме в процесі постіженія істіни. Заблокована по шосе йде чудово.

Обода: WTB SX-24 під диск, подвійні, на 32 шпиці – нормальні ніби обода, за винятком отвору для ніпеля. За допомогою дриля отвір став з прести шрьодером.

Покришки: Continental Speed King 2.1"" = = > Schwalbe Hurricane – на контіненталі ледве доїхала додому, зовсім не їхали по асфальту (хоча на грунті тримають добре). Змінені на досить поширені харікейн, ними поки що задоволена.

Втулки: Shimano HB-M435 CenterLock hubs - Black

Манєтки: Shimano Alivio SL-M430, 3х9 – класичні трігерні манєтки з індикатором, працюють добре. Але наступного сезон планую змінити їх на гріпшифти SRAM.

Передній перемикач: Shimano Alivio FD-M430 - Black

Задній перемикач: Shimano Deore RD-M592 Shadow – обидва перемикачі поки ніби працюють добре, сподіваюся, вистачить до наступної весни (потім планую заміну на SRAM Х7 - Х9)

Касета: Shimano CS-HG50 11-32T, 9

Каретка: FSA PowerDrive BB-8420ST

Система: FSA Alpha Drive 44/32/22, шатуни 175 мм – трохи змінилися відчуття при педалюванні, оскільки на орбеа шатуни 170 мм. Але вже звикла.

Педалі: алюміній = = > Shimano M-520 або Crank Brothers Candy X 2009 – на даний момент стоять шимано, поки що на них мені зручніше.

Ланцюг: Shimano CN-HG53 Deore.

Підсидільний штир: Norco, 30,9 мм – просто «казковий» розмір, вибір штирів на 30,9 зовсім малий, а в білому кольорі взагалі поки що не знайшла.

Сідло: WTB Pure V Sport = = > BSD-08 AnatomicDesign – їзджу на ньому ще з зими, нарікань не маю.

Кермова колонка: FSA N.11, напівінтегрована – з синенькою кришкою.

Кільця кермової: 2х10 мм, синє NORCO, біле BBB BHP-36 Lightspace – ніби симпатично вийшло.

Кермо: Norco 25мм riser = = > FSA XC-180, Flat White, 31.8 x 600mm – красивеньке зручне кермо, яке не уникло обрізання. Зараз воно має біля 560 мм. Зайві кілька см додавали неприємних відчуттів (більший тиск на долоні).

Гріпси: Norco Shield dual density grip (страшна жесть) = = > BBB BHG-06 Dualgrip, 125 мм. В міру жорсткі. До цього спробувала лізард скінс – дуже м`які, не підійшли.

Заглушки керма: ВВВ.

Ріжки: анатомічні Х17 – ветерани, використовую вже другий рік.

Гальма: Shimano BR-M445, ротори 160 мм – гальма досить пристойні, а от ротори страшні, як атомна війна. Сподобалися ротора алігатор, але під них ще потрібен перехідник центрлок – 6-болтове кріплення, до того ж одна розумна людина розповідала про не дуже добру сумісність гальмівних колодок від шимано і роторів алігатор. Тому поки будуть стояти шимано, а я тим часом буду опановувати премудрості сумісності колодок-гальм-роторів. Загалом, за винятком зовнішнього вигляду роторів, гальмами задоволена.

Гальмівні ручки: Shimano BR-M505 – досить зручні ручки, претензій не маю.

Захист пера: VELO.

Ковпачки на ніпель: білі черепушки.

Сигнал: Клаксон велосипедний Samui Airzound Bike Horn – душевна річ :al_kana_ft: , досить часто рятує в дорозі – і від двогоних, і від чотириногих, і від чотириколісних.

Переднє світло: дитя китайської промисловості, світить добре, живиться від 1 акумулятора, що дуже зручно, мною використовується рідко (по причині поганої сумісності мого зору і темної частини доби).

Заднє світло: мега-мигалка з ринку, оскільки кріплення старої не стало на новий підсидільний штир.

Комп`ютер: TREK Incite 9i. Вже ветеран, з елементами ремонту, але звикла до нього, змінювати не хочу.

ФОТО:

Білявий NORCO Charger 2011


Білявий NORCO Charger 2011


Білявий NORCO Charger 2011


Білявий NORCO Charger 2011


Білявий NORCO Charger 2011


Білявий NORCO Charger 2011


Білявий NORCO Charger 2011



Білявий NORCO Charger 2011


Білявий NORCO Charger 2011


Білявий NORCO Charger 2011


Білявий NORCO Charger 2011


"Шишки правят миром!" (С)
Аватар пользователя
Ulasenko
4 [ ? ]
 
Сообщений: 79

Сообщение 04 июл 2011, 17:01

Ну і останній штрих - білі педалі (М520).
Були придбані по причині необхідності мати другу пару шипів (для другої пари взуття).
Враховуючи вартість шипів і педалей з шипами вибір було зроблено на користь другого варіанту.
На сьогодні маю вдома 6 велосипедів, так що жодна пара контактів не пропаде : nose :
(щоправда, поки я одна ними користуюся, інші лежать на запас).

Білявий NORCO Charger 2011


Білявий NORCO Charger 2011


Білявий NORCO Charger 2011


Білявий NORCO Charger 2011


Також, у зв`язку з вкороченням керма (зараз десь 56-57 см), стало катастрофічно мало місця :hi_hi_hi:
(на старому труватіві без проблем розміщала 2 ліхтарика, іграшку-лося і ще залишалася купа місця :ps_ih: )

Білявий NORCO Charger 2011


"Шишки правят миром!" (С)
Аватар пользователя
Ulasenko
4 [ ? ]
 
Сообщений: 79

Сообщение 04 июл 2011, 17:22

Весьма неплохой апаратик)

Дорога------ты знаешь так много о жизни такой непростой!!!!!
Аватар пользователя
Vorobeyy
1 [ ? ]
 
Сообщений: 158

Сообщение 04 июл 2011, 20:24

все по феншую... беленькие педальки, беленькая вилочка, синие детальки...


Гарный конык!

P.S.Интересно, сколько весит? Хотя это в данном случае не особо важно, но любопытно..
P.S.S. ИМХО если поставить покры с белыми полосками, нобиники или рокет роны,есть и смарт семы, вел будет сметрется бомбезней..

I am man!!! Well, nobody's perfect!
Аватар пользователя
Maxud
Darth Vader
32 [ ? ]
 
Сообщений: 3744

Сообщение 04 июл 2011, 20:30

прикольный аппарат, особенно для девушки.

на дне баула
Аватар пользователя
evza
Шашлыковед
24 [ ? ]
 
Сообщений: 2163

Сообщение 04 июл 2011, 20:33



"Шишки правят миром!" (С)
Аватар пользователя
Ulasenko
4 [ ? ]
 
Сообщений: 79

Сообщение 04 июл 2011, 20:38

Оскільки я стаю все більш прихильна до асфальту, захотілося змінити досить м`яку ORBEA на щось більш жорстке.

Ну,и где логика???
Зачем менять Джип на Джип и при этом говорить что что-то поменяла.
Ничего ты не поменяла!
Для асфальта-шоссер.
Для кизяков и леса-МТВ....

Аватар пользователя
Skrip
Поле-глот
7 [ ? ]
 
Сообщений: 984

Сообщение 04 июл 2011, 20:51



"Шишки правят миром!" (С)
Аватар пользователя
Ulasenko
4 [ ? ]
 
Сообщений: 79

Сообщение 04 июл 2011, 23:00

Не бачу сенсу відповідати тролям :nez-nayu: .
Сподіваюся, модератори відреагують.

"Шишки правят миром!" (С)
Аватар пользователя
Ulasenko
4 [ ? ]
 
Сообщений: 79

Сообщение 04 июл 2011, 23:06

каждому бы только жизни поучить кого-то ))
тему почистил. За переход на личности в дальнейшем будет бан.

Бог мой, надо что-то предпринять... но я уже в пижаме. (с)
Аватар пользователя
oliver.voron
72 [ ? ]
 
Сообщений: 2461

След.

Вернуться в Мой байк

Кто онлайн на велофоруме?

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 12

cron