Велобізнес у Канаді.

Организовываем, собираемся, приглашаем.

Сообщение 23 ноя 2016, 04:43

Всім привіт.У мене є певна пропозиція по відкриттю велобізнеса у Канаді.Можливо когось зацікавить цей напрямок.У мене є як досвід так і база для такої справи,якщо хтось захоче побалакати на цю тематику то пишіть в приват.

AlexGeneve
0 [ ? ]
 
Сообщений: 3

Сообщение 23 ноя 2016, 20:30

Цікавить.)

До горизонта и направо!
Аватар пользователя
IGRUSHKIN
20 [ ? ]
 
Сообщений: 2356

Сообщение 24 ноя 2016, 23:06

Я надам ситуацію для початку.Я тут в Канаді в сфері велобізнесу вже п'ятнадцять років кручусь.Інформаційно знаю практично всю "специфіку" цього напрямку діяльностіі.В даний час у мене є повністю укоплектована база по сервісу будь-яких типів вело від тріатлону і шоссейників до єлектроскутерів.В тому числі є велика база кліентури.Наразі я займаюся технічним обслуговуванням трьох монреальских компаній що займаються велотематикою.Так-як в даний час з'явився деякий вільний час то я вирішив зробити свій проект, це може бути магазин, надання послуг по вело-туризму будь-які навчальні программи.В зв'язку з тим що я не повністю можу займатися цим проектом то відповідно і виникло питання з партнером.Бажано людиною що здатна внести реальну допомогу в справу і що знаходиться ближче по рішенню поставок з Китаю бо там 99% товару що реалізується в Канаді.
Якщо це буде магазин то ось як приклад одна з компаній якій я надаю технічні послуги, в сезон кожен магазин дає 700000-1300000 каксів у компаніі п"ять магазинів.
http://www.bicyclesquilicot.com/?gclid= ... AtCK8P8HAQ

Якщо буде ваша зацікавленість то пишіть у приват.

AlexGeneve
0 [ ? ]
 
Сообщений: 3


Вернуться в Вместе веселее (тусовка)

Кто онлайн на велофоруме?

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 16

cron