21.05.2010 Майские 2

Организовываем, объявляем, регистрируемся, едем.

Сообщение 22 мар 2010, 06:28

Вот, вот. В Умань на 2а дня

Аватар пользователя
ARTEM_KA
17 [ ? ]
 
Сообщений: 582

Сообщение 22 мар 2010, 07:47

:bra_vo: В Умань на 2 (чистых ДВА) дня пАДДерживаю :co_ol:

Был там своим сам своим пешком :) два дня парк исследовал...
Только маленькая фишечка, если нас вааще с велами туда пустят, то неспешно и комфортно кататься мы там сможем только во второй половине дня. С утра и до обеда там тыщщи "автобусных" туристов. Ближе к трём они все уже сваливают и во второй половине парк свободный для исследований

"Лучше день потерять, а потом за пять минут долететь." ©
Аватар пользователя
johndoe
36 [ ? ]
 
Сообщений: 781

Сообщение 22 мар 2010, 09:46

За Софиевку: туда надо ехать в будний день, ибо в выходной там и без велов не пройти. И не факт что нас туда с велами вообще пустят.

А вот за Буки - я за. Мы там не были, а место очень красивое.

А с салом, налей, кум!
Аватар пользователя
Gornostai
Завхоз
 
Сообщений: 11833

Сообщение 22 мар 2010, 11:01



Я заперечую будь-яку причетність до власних дій!
Добрий фей.Їм веселку,гаджу метеликами.Дорого.
Аватар пользователя
Zuzik
Мельмацьке тріпло
52 [ ? ]
 
Сообщений: 3980

Сообщение 22 мар 2010, 11:09

тада я за Буки двумя руками, с таким то экскурсоводом!

А с салом, налей, кум!
Аватар пользователя
Gornostai
Завхоз
 
Сообщений: 11833

Сообщение 22 мар 2010, 11:28



Я заперечую будь-яку причетність до власних дій!
Добрий фей.Їм веселку,гаджу метеликами.Дорого.
Аватар пользователя
Zuzik
Мельмацьке тріпло
52 [ ? ]
 
Сообщений: 3980

Сообщение 22 мар 2010, 19:47

Незнаю где, но за при соблюдении первого условия :ni_zia:

"Лучше день потерять, а потом за пять минут долететь." ©
Аватар пользователя
johndoe
36 [ ? ]
 
Сообщений: 781

Сообщение 24 мар 2010, 18:42

Ну сидів я тут мріяв над картою, розкладом руху потягів і електропоїздів.

Загалом до Буків можна їхати (як до місця де ночуємо) з Фастова через БЦ, Рокитне (решта зупинок перегону Фастів-Миронівка) і власне з Миронівки.
в1 - дивимося на комунізм в отдєльновзятому селі Ковалівка. Можемо галопом пронестися по дендропарку БЦ. Кілометраж до Буків близько 120 км. (+ на воко та запас).
в2 - швидко. кілометраж 70 км. Доїдемо засвітло. і неспіша.
в2 - дивимося Богуслав. кілометраж 95

Загалом можна їхати туди через Фастів, назад через Миронівку (або інакше). Як гарячий прихильник "кільцевих" маршрутів - я б вибрав таке.
Середній з трьох днів тратимо на поїздку в Тальне вздовж Тікича.
Можна навіть спробувати рванути в Умань (60 км в одну сторону).
Можемо тупо плавати. Я б покатав по рідним місцям. Але вони більш цікаві будуть мені особисто. Хоча поля там шевченківські і глинища круті. Саме там є підйоми після яких Теліги - плавний :-)
Транспорт - тяги і ровери. Для економних.
Між іншим можна пхатися 2-а групами... одна з Фастова, інша матрасом з Рокитного.


Сам по собі Умань дуже неприємне місто в плані транспорту. Можна на 2-й день перебратися в Умань а 3-го зранку тулити в БЦ-Фастів. Але по прямій вийде під 200 км і перспектива дихати одеською трасою не радує.
Як варіант почати/закінчити поїздку в Умані. Тоді транспорт треба орендувати. Не знаю як нас захочуть з роверами, але оренда бусіка буде коштувати в районі штуцера грн. (800-1200, в залежності від автобуса).
Не скажу що я дуже вже в захваті від перспективи пихати ровери в вузький прохід і матюгатися з водієм.

Ось таке. Якщо народу цікаво - можу зайняти більш детальною прокладкою маршруту. Ну і пробувати знайти що там є посередині маршруту :)

З.І. Головне що б особисто в мене не вийшло як травневими вихідними :hi_hi_hi:

Я заперечую будь-яку причетність до власних дій!
Добрий фей.Їм веселку,гаджу метеликами.Дорого.
Аватар пользователя
Zuzik
Мельмацьке тріпло
52 [ ? ]
 
Сообщений: 3980

Сообщение 26 апр 2010, 12:59

Від Тального до Умані 3 села: Тальянки, Легедзине та Доброводи. Там останні років 5 щільно копають трипільську культуру.
Поселення Тальянки містить до 5000 жител з яких у рік розкопують 2-3.
Нажаль на цей період сезон ще не почнеться, тому подивитися реальні розкопи не вийде. Але виходячі з темпів дослідження у вас ще є принаймні 1000 років відвідати ці місця :-)
Я пас, в мене відпустка вже закінчиться на той час, але якщо буде бажання - я спробую домовитись (можливо не безкоштовно, але недорого) про екскурсію.

"Мы рождены чтоб смазку сделать пылью!" :bayan:
Аватар пользователя
makushima
0 [ ? ]
 
Сообщений: 81

Пред.

Вернуться в Покатушки

Кто онлайн на велофоруме?

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 13

cron