16.07.2016 Благодійна велоекскурсія "Околиці Голосієва"

Организовываем, объявляем, регистрируемся, едем.

Сообщение 07 июл 2016, 19:41

запрошує на благодійну велоекскурсію околицями Голосієва. Зібрані кошти ми передамо на підтримку організації (допомога мотоциклістам, скутеристам та велосипедистам, які потрапили у ДТП).

Не дивлячись на рельєф Голосієва, наш маршрут не складний :). Почнемо прогулянку з дослідження колишньої території поселення Червоний Трактир, нині – Експоцентр України (ВДНГ).

Заїдемо до Головної астрономічної обсерваторії НАНУ, де по домовленості можна відвідати екскурсію, послухати лекцію та подивитись у телескоп. Далі відвідаємо місцевості Мишоловка та Китаїв, побачимо декілька храмів, оминемо Китаївські озера.

Після цього попрямуємо до монастиря Голосіївська пустинь, в трапезній якого можна скуштувати дуже смачні пончики, пиріжки та випити прохолодного квасу. Буде в нас можливість погодувати маленьких поні – прихопіть для них яблука чи моркву.

Останки синього кита, скелет якого колись знаходився в одному з павільйонів ВДНГ, ми також побачимо. Наприкінці велопрогулянки заїдемо до Сергієвої пустині – саморобного храм посеред лісу.

Їдемо повільно, дихаємо свіжим повітрям, насолоджуємось краєвидами та слухаємо цікаві історії від екскурсовода Оksana Purik.

Вартість екскурсії: від 50 грн.

Збір: ВДНГ, точне місце і час повідомимо напередодні заходу
Довжина маршруту: 15 км

Що взяти з собою:
· ШОЛОМ – обов’язково!
· Воду, перекус, запаску, аптечку, велоаптечку, насос, крем від сонця, засіб від комарів.

Екскурсія для повнолітніх.




Благодійна велоекскурсія "Околиці Голосієва"


Дата: 16.07.2016
Время сбора: 10:50
Место сбора: ВДНГ
Время финиша: 14:00
Место финиша: ВДНГ
Километраж: 15
Грунт/асфальт:
Темп:
Связь:
Лимит группы: без ограничений


Я еду

Едут (1):
Linda 07.07.2016 20:41
Я личность творческая - хочу творю, хочу вытворяю!
Аватар пользователя
Linda
красуня
17 [ ? ]
 
Сообщений: 642

Вернуться в Покатушки

Кто онлайн на велофоруме?

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 14

cron