12.07.2014 ВЕЛОПРОБІГ ЗАРАДИ ДІТЕЙ!

Организовываем, объявляем, регистрируемся, едем.

Сообщение 08 июл 2014, 11:12

В суботу, 12 липня, о 10 годині ранку від Європейської площі до Національного Інституту раку (вул.Ломоносова, 33/43) відбудеться заключна частина ВЕЛОПРОБІГУ ЗАРАДИ ДІТЕЙ.

Ініціатором цього пробігу став звичайний хлопець з Маріуполя Андрій Воронцов. Зараз він навчається і проживає у Канаді, але не забуває про рідну Україну. Протягом 42 днів Андрій наодинці здійснює благодійний велопробіг Ride for Kids 2014, який стартував у Бресті, Франція. C обмеженими ресурсами – намет, спальний мішок, мінімум грошей – проте з необмеженою вірою в підтримку оточуючих людей. Усього відважний хлопець подолав 3800 кілометрів на шляху до Києва. І усе це заради тих, кого він не знає і ніколи не бачив, заради тих, хто зараз бореться із страшною, але виліковною хворобою - дитячим раком. Це малюки та підлітки, які хочуть жити як і усі ми – мокнути під дощем, мерзнути під вітром, сміятися під сонцем. У них своя війна за стінами лікарні, що триває місяцями чи навіть роками. Війна, у якій вони приречені, якщо у мами не вистачить коштів на ліки, якщо чужий дядя чи тьотя їм не допоможе.

ВЕЛОПРОБІГ ЗАРАДИ ДІТЕЙ!


Для підтримки проекту в Європі гроші можна було перерахувати через PayPal, в Україні кошти збираються на Біржі благодійності - https://ubb.org.ua/uk/project/992/
У Києві Андрій зустрінеться з київськими велосипедистами на Європейській площі та вирушить разом з ними до онколікарні, де знаходяться хворі діти і які з нетерпінням чекають зустрічі із спортсменами на велосипедах. До велопробігу також приєднаються діти, які вилікувалися від онкозахворювань.
Програма заходу:
10:00 - зустріч велосипедистів з Андрієм Воронцовим біля Українського дому на Європейській площі
10:00-11:30 - велопробіг
11:30 - зустріч велосипедистів із дітьми, пацієнтами дитячого відділення Національного Інституту раку, їхніми батьками та ЗМІ

Благодійний фонд «Запорука»
Яна Савчук +38 050 410 44 84
yana@zaporuka.comm.ua



*****

Представители благотворительного фонда "Запорука" очень просят велосообщество поддержать данное мероприятие - встретить Андреяна Европейской площади и провести в Институт рака!
У кого есть возможность - присоединяйтесь!

Дата: 12.07.2014
Время сбора: 10:00
Место сбора: Український дім на Європейській площі
Время финиша: 11:30
Место финиша: Національний Інститут раку (вул. Ломоносова, 33/43)
Километраж:
Грунт/асфальт:
Темп:
Связь:
Лимит группы: без ограничений


Я еду

Едут (1):
Linda 08.07.2014 12:12
Я личность творческая - хочу творю, хочу вытворяю!
Аватар пользователя
Linda
красуня
17 [ ? ]
 
Сообщений: 642

Вернуться в Покатушки

Кто онлайн на велофоруме?

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 11

cron