08.09.2012 NIGHT BIKE ROCK'N'ROLL - ночной велоквест

Организовываем, объявляем, регистрируемся, едем.

Сообщение 27 авг 2012, 09:01

Я уже была на квесте, который устраивала Линда, и было очень круто!!! Всем РЕКОМЕНДУЮ!!! Если не уеду, то хочу и постараюсь поучаствовать. А последующее участие в детской гонке, думаю, лично для меня это не помеха… пить я не буду!

Аватар пользователя
kotik
Тринити
32 [ ? ]
 
Сообщений: 324

Сообщение 27 авг 2012, 11:17



-Vado nella legnaia e spacco la legna. E Tu?
Аватар пользователя
usafa
Ябывас
20 [ ? ]
 
Сообщений: 2359

Сообщение 07 сен 2012, 20:17

Первый пост не обновляется, но мы-то в тельняшках! :)
Если кому интересно - место старта перенесено на пл. Франко, что перед одноименным театром. Время сбора - изменений не претерпело.

Автор не всегда согласен с собственным мнением.
Аватар пользователя
Petrokol
Доминатор несамовытый
13 [ ? ]
 
Сообщений: 1655

Сообщение 09 сен 2012, 04:10

Поздравляю победителей!

NIGHT BIKE ROCK'N'ROLL - ночной велоквест


Я личность творческая - хочу творю, хочу вытворяю!
Аватар пользователя
Linda
красуня
17 [ ? ]
 
Сообщений: 642

Сообщение 09 сен 2012, 07:50

Наш пострел везде успел! :)
Поздравляю!

Один раз в этой жизни можно всё
Аватар пользователя
lexx
44 [ ? ]
 
Сообщений: 5453

Сообщение 10 сен 2012, 21:27

Спасибо!
Действительно, было интересно, только холодно. :(

Автор не всегда согласен с собственным мнением.
Аватар пользователя
Petrokol
Доминатор несамовытый
13 [ ? ]
 
Сообщений: 1655

Сообщение 21 сен 2012, 19:39

Готувати цей квест було доволі цікаво – окрім того, що прийшлося поїздити по місту та пошукати різні цікаві об’єкти, ще треба було знайти питання (старалася, щоб вони були різними і обов’язково декілька з них – на знання історії Києва).
З погодою пощастило – хоча і було холодно (принаймі організаторам), але не було дощу, і за це спасибі!
О пів на десяту мені подзвонила кореспондентка з 5-го каналу із проханням без них не починати (про те, що буде ТБ, я дізналась саме у той момент…)
Вже о десятій найзавзятіші квестери були вже на місці, після чого приїхало телебачення та інші учасники, які не полінувались вирішувати проти ночі різні загадки :mosking:
Цього разу я була впевнена, що завдання дійсно не важкі, але багато хто з учасників знайшов їх хитромудрими (до речі, як і обіцяла – викладаю правильні відповіді, у питаннях вони виділені жирним)



Кореспондентка та оператор з 5 каналу намагалися встигнути та зняти виконання завдань


Перша команда вже о пів на другу виконала завдання, проте ми чекали на всі команди до 3:00!
І результати Були доволі цікавими – команда, яка фінішувала першою, посіла четверте місце. А єдина команда, яка не встигла виконати всіх завдань та фінішувала останньою – зайняла третє!

Тож, ще раз вітаю переможців! На весну готую нові квести!
Дякую партнерам за призи (переможці, відпишиться – як вони вам?) ;)

Последний раз редактировалось Linda 21 сен 2012, 20:19, всего редактировалось 1 раз.
Я личность творческая - хочу творю, хочу вытворяю!
Аватар пользователя
Linda
красуня
17 [ ? ]
 
Сообщений: 642

Пред.

Вернуться в Покатушки

Кто онлайн на велофоруме?

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 60

cron