Помогите плз выбрать велик

Советы, рекомендации по выбору. Делимся опытом.

Сообщение 17 апр 2010, 16:49



Я заперечую будь-яку причетність до власних дій!
Добрий фей.Їм веселку,гаджу метеликами.Дорого.
Аватар пользователя
Zuzik
Мельмацьке тріпло
52 [ ? ]
 
Сообщений: 3980

Сообщение 30 апр 2011, 23:33

:men: Вот і я надумав взяти собі коника. Прошу поради, хочу надійного коника. мав Ардіс, капец якого тяжкого але на пружинці :ta_n_cor: . Двух-підвісні такі дорогі... а хард-тейли вагаюсь, чи не повідбиваю собі нирки. Я з Захода України, в нас тут дороги "мама не горюй". На асфальті сплошні ями, бездоріжжя, щебінь... Сьодні був на базарі дививсі на Ардіс. Там за 1250 грн є ДПВ але холєра який тяжкий і вот думаю чи варто докинути ше з 3 ціни китайського(Київського) веліка і взяти шось типа Бергемото Айсс. дуже пре класні(гідравлічно-дискові) тормоза і жива вилка... :cool_cool: шо порадите? Велік потрібен для катання, добирання до спорт залу, асфальт-ями-бордюри-страшна дорога. Мій ріст 178. Ага ше би хтів подорожувати містами і за кордон. Прошу підтримки братам і сестрам по хворобі :ps_ih:

Adrenalin
0 [ ? ]
 
Сообщений: 8

Сообщение 01 май 2011, 00:13

ну, зараз тобі мало хто тут зможе допомогти - більшість поїхали до Криму кататися.

декілька слів все ж скажу.

не бачив саме ваших доріг, але єдине місце, куди б я не поліз із своїм великом - то Львів, бо там сама бруківка.

якшо страшний асфальт лякає, а на підвіс грошей нема (нашо підвіс на асфальті - не знаю), то на ардіс із пружинкою зітхати не треба.
Можна купити хардтейл и поставити гуму поширше, шоб амортизувала (ну і дупу піднімати із сідла на ямах). Тут як із конякою - якшо трусить, то треба вибирати де болітиме - в ногах, чи в дупі.

велик із робочою вилкою, гумою із кевларом та зручним сідлом коштуватиме силу грошей.
на ринку взагалі велика купувати не раджу. замовте посилкою з веломагазина.

вибачте, що більше допомогти не можу - я взагалі їжджу на аналозі алюмінієвої України і нне скаржуся.

Аватар пользователя
Hamster
Мачо
46 [ ? ]
 
Сообщений: 3352

Сообщение 01 май 2011, 09:53

Дякую за відпис. велик із робочою вилкою, гумою із кевларом та зручним сідлом -- вот шось таке і потрібно. хочу щоб красиве, не ломилось, класно(легко) було їздити. А можна шось таке взяти Б/У?

Adrenalin
0 [ ? ]
 
Сообщений: 8

Сообщение 01 май 2011, 10:11



Adrenalin
0 [ ? ]
 
Сообщений: 8

Сообщение 01 май 2011, 10:21





згадані вище велики. що ж вибрати???


може таки? трохи дешевший...

Adrenalin
0 [ ? ]
 
Сообщений: 8

Сообщение 01 май 2011, 13:03

Существуют различные коды к играм . Посмотрите их там много.
Придавая ногтям различные оттенки френча, позволяют создавать различные композиции, полностью раскрывая мастерство нейл-арт дизайнера.
Благодаря достаточно высокому кузову, сопоставимому со средним внедорожником, обеспечивает высокий уровень комфорта водителю и пассажирам.
круглосуточный эвакуатор

Аватар пользователя
advertising
0 [ ? ]
 
Сообщений: 121

Сообщение 01 май 2011, 13:08

забирай мой ;)


Жизнь, как и женщину......надо брать в руки и любить.
Аватар пользователя
Sharfik
30 [ ? ]
 
Сообщений: 1620

Сообщение 01 май 2011, 13:40

Адреналіне, так ровер треба для позїздки в спортзал? Чи подорожей за кордон?
Ну і головне - який бюджет? Перечитай тему - на базар не ходи, якщо можеш дозволити собі це :)

Раз цікавить Айс - то і цілься на айс... ;)

Я заперечую будь-яку причетність до власних дій!
Добрий фей.Їм веселку,гаджу метеликами.Дорого.
Аватар пользователя
Zuzik
Мельмацьке тріпло
52 [ ? ]
 
Сообщений: 3980

Сообщение 01 май 2011, 13:51

1) Nugget - це трохи не те.
2) Hype вже закінчились. Ми вчора продали останній екземпляр. На складі їх вже нема. Навряд чи у когось ще залишились
3) Icee вже 100% нема нема ні у кого. Це модель 2009 року!
4) Icee Disc - туди ж.
5) У команча непогана комплектація, але він важкий, у нього спиці з вуглеродистої сталі (не нержавійка) ну і ще пару неприємних речей.

Раджу подивитись на - достатньо непоганий велосипед, схожий за комплектацією на Bergamont Hype.
Напимши, який у тебе зріст - перевірю наявність.

Аватар пользователя
DimmeX
8 [ ? ]
 
Сообщений: 1175

Пред.След.

Вернуться в Посоветуйте, что и где купить?

Кто онлайн на велофоруме?

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 14

cron