набір інструкторів-волонтерів

Объявления о мероприятиях. Принимаем участие, готовимся, обсуждаем.

Сообщение 06 мар 2013, 16:16

Оголошуємо набір інструкторів-волонтерів для проведення велотурів в Карпатах. www.veloride.com.ua

Унікальна можливість поєднати працю та відпочинок. Гарна нагода побачити цікаві місця, чудову природу та познайомитись з новими людьми.

Робота з 9.00 до 17.00, з 25 квітня по 10 травня, а також в літній період.

Для волонтерів надаємо проживання у будинку з мiнiмальними умовами (ліжко, душ, туалет) та харчування.
Умови: свій велосипед, практика технічного обслуговування велосипедів та вміння надати першу медичну допомогу.

Щоб стати волентером зателефонуйте +38 050-221-99-44, або напишіть на пошту denys_t@mail.ru

veloride
0 [ ? ]
 
Сообщений: 3

Сообщение 06 мар 2013, 18:07

ух-ти... яка свіжа пропозиція, давненько я схожого не чув... десь мабуть як форум появився :-)
хоча, змажте мені серсе смальцем - скажіть що ви просто не дуже в курсі що означає волонтер і плануєте платити гроші :smu:sche_nie:

Я заперечую будь-яку причетність до власних дій!
Добрий фей.Їм веселку,гаджу метеликами.Дорого.
Аватар пользователя
Zuzik
Мельмацьке тріпло
52 [ ? ]
 
Сообщений: 3980

Сообщение 08 мар 2013, 01:52

пропозиція працювати інструктором за гроші теж буде розглядатись, але поки що шукєм волентерів

veloride
0 [ ? ]
 
Сообщений: 3

Сообщение 08 мар 2013, 20:21

так, так, це абсолютно вірно, комерційні поїздки силами волонтерів ;)

Я заперечую будь-яку причетність до власних дій!
Добрий фей.Їм веселку,гаджу метеликами.Дорого.
Аватар пользователя
Zuzik
Мельмацьке тріпло
52 [ ? ]
 
Сообщений: 3980

Сообщение 08 мар 2013, 21:13

Ой, а можно я две недели ламеров по горам покатаю с оказанием медпомощи и ремонтами велосипедов за дерюжку в углу и похлебку? Куда записываться?

Один раз в этой жизни можно всё
Аватар пользователя
lexx
44 [ ? ]
 
Сообщений: 5453

Сообщение 10 мар 2013, 09:02

можна подумати по інакшому, багато людей приїзжають на велотур і платять гроші, а тут безплатно можна покататись ,
від волентера треба буде лише замикати группу, і насолоджуватись велотуром, познайомитись з новими цікавими людьми, покататись в карпатах

veloride
0 [ ? ]
 
Сообщений: 3

Сообщение 10 мар 2013, 09:17

Думаю, у каждого есть выбор, делать или не делать.
Я бы поехал, будь у мну пару недель свободы.

А с салом, налей, кум!
Аватар пользователя
Gornostai
Завхоз
 
Сообщений: 11833

Сообщение 10 мар 2013, 09:17

Иными словами, многим людям приехавшим на велотур и заплатившим деньги, в случае необходимости будет оказываться помощь случайным велосипедистом, который не в состоянии заплатить за тур и работает за еду?
Классные у вас велотуры!

Один раз в этой жизни можно всё
Аватар пользователя
lexx
44 [ ? ]
 
Сообщений: 5453

Сообщение 10 мар 2013, 15:38



А с салом, налей, кум!
Аватар пользователя
Gornostai
Завхоз
 
Сообщений: 11833


Вернуться в Соревнования, мероприятия, акции

Кто онлайн на велофоруме?

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 5

cron