Константин Коптелов.

Хотите сообщить интересную информацию? - выкладываем тут:

Сообщение 15 авг 2010, 14:58

спорный вопрос, обо всем

У всякого безумства есть своя логика.
Аватар пользователя
Lena
6 [ ? ]
 
Сообщений: 317

Сообщение 16 авг 2010, 10:13

Олівер +1.

Попсовий мультик. Аналогічно можна спитати скільки з рицарів знали як знайти і виплавити руду ;)
Знання і навички середньої людини абсолютно спеціалізовані під середовище, в якому вона живе.
Уміння водити автомобіль сьогодні більш важливе а ніж вміння стріляти з луку.

ІМХО найбільш універсальні науковці це інженери 19-го сторіччя. Вони мали знання і навички практичного застосування, і в той же момент не були аж настільки заспеціалізовані як зараз, хоча це може бути стереотип навіяним різного роду жулями і вернами... Я б подивився на Саєрса Сміта як на інженера хоча б в спробі точного регулювання інжекторного двигуна :-)

Я заперечую будь-яку причетність до власних дій!
Добрий фей.Їм веселку,гаджу метеликами.Дорого.
Аватар пользователя
Zuzik
Мельмацьке тріпло
52 [ ? ]
 
Сообщений: 3980

Сообщение 16 авг 2010, 13:11

впринципе я думаю теоретических знаний среднестатистического человека хватит чтобы устроить в прошлом полный ппц...
хотя допустим смыслу знать мне формулу пороха (которцую я непомню но помню пропорции) если я в жизни не видел селитру и незнаю где взять серу.
теоретически я помню как работает генератор но опятьже материалы... к кузнецу ити ? выкуй мне графитовый сердечник и проволку 0.2мм 20 метров.
ну и еще валом полезностей типа парового двигателя или лампочки...

имхо мультик туповат немного т.к. ращитан на людей которые нифига вообще не знают. а все знать как тут написали просто нереально. разве что выучить википедию. :)

Аватар пользователя
skver
А у нас есть ХАЛК
40 [ ? ]
 
Сообщений: 3037

Пред.

Вернуться в Статьи и факты. Полезно и познавательно.

Кто онлайн на велофоруме?

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 19

cron