"Щастя", 10 вересня

Что нового в мире культуры?

Сообщение 07 май 2010, 14:43


За повістю А. Платонова "Ріка Потудань"

19:00

"Щастя", 10 вересня


Інсценізація Андрія Білоуса

Реставрація почуттів на одну дію

Тривалість - 1 година 40 хвилин

Ролі виконують:
Катерина Кістень, Борис Орлов, Володимир Кузнєцов, Світлана Баша, Катерина Варченко, Денис Мартинов, Юрій Якуша

Режисер - Андрій Білоус, художник - Борис Орлов

Дар і потреба любити дається душі відразу. Це - пам'ять почуттів. Необхідно лише не втрачати її й берегти протягом усього життя. Ці почуття чисті, але далеко не завжди і відразу дарують щастя. Адже духовна любов інколи конфліктує з фізичним началом. А її сила приносить слабкість.

Зворушлива, щемка любов Нікіти до Люби була настільки великою і всепоглинаючою, що у найвідповідальнішу для чоловіка мить позбавила його сили… Адже таке величезне почуття не завжди може вміститися у тілі.

У той великий день, коли Нікіта Фірсов мав стати чоловіком своєї Люби, душа його була настільки сповнена любов'ю, що будь-який рух, спрямований на оволодіння, відбирав повноту Пам'яті.

Це історія про людей, які навчилися уживатися з безжальним, а нерідко й жорстоким почуттям плоті. Здавалося б, це за межею людських можливостей. Але втративши все і повернувшись до витоків, героям все-таки вдалося дістатися рідної домівки.

І воно все-таки прийшло… Їх давноочікуване, вистраждане щастя. Та чи зможуть вони вберегти його, протистояти течії Часу, «...что широко простерто над рекою Потудань»?


Я личность творческая - хочу творю, хочу вытворяю!
Аватар пользователя
Linda
красуня
17 [ ? ]
 
Сообщений: 642

Сообщение 07 май 2010, 14:57

Я хочу. Лучше 21, в пятницу . Два персона. Нет, лучше четыре, возьму друзей с собой.

А с салом, налей, кум!
Аватар пользователя
Gornostai
Завхоз
 
Сообщений: 11833

Сообщение 07 май 2010, 21:29

Я тоже хочу в пятницу. Одно место

Чичи-гага
Аватар пользователя
Vampire
48 [ ? ]
 
Сообщений: 4194

Сообщение 12 май 2010, 13:39

Максу один билет взяла.
Дима, с 4-мя посложнее... Завтра если не выкупят бронь - заберу тебе, может позже тоже еще появятся билетики!

Я личность творческая - хочу творю, хочу вытворяю!
Аватар пользователя
Linda
красуня
17 [ ? ]
 
Сообщений: 642

Сообщение 12 май 2010, 16:47



А с салом, налей, кум!
Аватар пользователя
Gornostai
Завхоз
 
Сообщений: 11833

Сообщение 19 май 2010, 12:18



Я личность творческая - хочу творю, хочу вытворяю!
Аватар пользователя
Linda
красуня
17 [ ? ]
 
Сообщений: 642

Сообщение 23 май 2010, 22:43

Ксюша, спектакль понравился, даже больше. Обсуждали семьей, спорили. Платонов рулит , даже в наше время.
Хотя, ИМХО, немного растянуто (может показалось, ибо спешили к ребенку.) И режиссерского хода с досками не поняли.

ЗЫ: Хатим ищо. Када там уже скоро?

А с салом, налей, кум!
Аватар пользователя
Gornostai
Завхоз
 
Сообщений: 11833

Сообщение 23 авг 2010, 21:49


10 вересня, 18.00, Театральна сцена



Я личность творческая - хочу творю, хочу вытворяю!
Аватар пользователя
Linda
красуня
17 [ ? ]
 
Сообщений: 642


Вернуться в Театр, кинотеатр, концерт.

Кто онлайн на велофоруме?

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 11

cron